Wyniki wyszukiwania: 11

Działki budowlane w Krzewiu Wielkim - Gryfów Śląski

dolnośląskie, lwówecki, Gryfów Śląski, Krzewie Wielkie

Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki budowlane położone obok siebie o powierzchniach około 1475 m² oraz 1320 m².Dla każdej działki zostały wydane...

  • Typ Działki budowlana
  • Powierzchnia 2 795 m2
299 900 PLN 107,30 PLN /m2
Szczegóły
Na wyłączność

Milęcice - działka 6200 m2 z wydanymi warunkami zabudowy

dolnośląskie, lwówecki, Lubomierz, Milęcice

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 6200 m² położona w miejscowości Milęcice. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni,...

  • Typ Działki -
  • Powierzchnia 6 200 m2
159 900 PLN 25,79 PLN /m2
Szczegóły
Na wyłączność

Działki budowlane od 99 tys. Gryfów Śląski

dolnośląskie, lwówecki, Gryfów Śląski

Na sprzedaż działki budowlane – Gryfów Śląski od 99 tys. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki położone w Gryfowie Śląskim przy ul. Ceglanej.

  • Typ Działki -
  • Powierzchnia 899 m2
99 000 PLN 110,12 PLN /m2
Szczegóły
Na wyłączność

Działka z pozwoleniem na budowę GIEBUŁTÓW

dolnośląskie, lwówecki, Mirsk, Giebułtów

Działka na sprzedaż – Giebułtów, gmina Mirsk, 1,7 ha z pozwoleniem na budowę Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1,7 ha, położoną w...

  • Typ Działki -
  • Powierzchnia 17 000 m2
320 000 PLN 18,82 PLN /m2
Szczegóły
Na wyłączność

Działka rolno-budowlana w Mlądzu

dolnośląskie, lwówecki, Mirsk, Mlądz

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę rolno-budowlaną położoną w malowniczej miejscowości. Mlądz, miejscowość położona u stóp Gór Izerskich,...

  • Typ Działki rolno-budowlana
  • Powierzchnia 14 300 m2
259 999 PLN 299 999 PLN 18,18 PLN /m2
Szczegóły
Na wyłączność

Działka budowlana w Krzewie Wielkim

dolnośląskie, lwówecki, Gryfów Śląski, Krzewie Wielkie

Przedstawiamy wyjątkową działkę budowlaną na sprzedaż, zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Krzewie Wielkie. To idealne miejsce dla osób...

  • Typ Działki budowlana
  • Powierzchnia 1 200 m2
145 000 PLN 174 000 PLN 120,83 PLN /m2
Szczegóły
Na wyłączność

Działka budowlana w Krzewie Wielkim

dolnośląskie, lwówecki, Gryfów Śląski, Krzewie Wielkie

• Typ Działki budowlana
  • Powierzchnia 1 872 m2
224 900 PLN 269 000 PLN 120,14 PLN /m2
Szczegóły
Na wyłączność

Działka budowlana w Gierczynie

dolnośląskie, lwówecki, Mirsk, Gierczyn

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Gierczyn. Ta niezwykła lokalizacja łączy w sobie piękno natury...